بزرگترین-پذیرش-EOI-جزیره-پرنس-ادوارد

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده، در ۲۱ نوامبر سال جاری جزیره پرنس ادوارد، بزرگترین پذیرش Expression of interest یا به اختصار EOI خود را برگزار نموده و برای ۱۷۱ متقاضیِ مهاجرت از طریق مسیرهای Business Impact، Labour Impact و اکسپرس‌انتری دعوتنامه صادر کرد. این دومین پذیرش بزرگ جزیره پرنس ادوارد، پس از پذیرش ۲۱ فوریه بوده است.

گفتنی است در طی پذیرش ۲۱ فوریه، این استان برای ۱۵۷ متقاضی مهاجرت از طریق Labour Impact و اکسپرس‌انتری دعوتنامه صادر کرده که متقاضیان می‌توانند درخواست خود را جهت اخذ اقامت دائم کانادا به برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد ارسال کنند.

لازم به ذکر است مسیر مهاجرتی اکسپرس‌انتری جزیره پرنس ادوارد، وابسته به سیستم اکسپرس‌انتری فدرال است. اکسپرس‌انتری، سیستمی جهت مهاجرت به کاناداست که در سه دسته‌ Canadian Experience Class، Federal Skilled Trades Class و Federal Skilled Worker Class از سراسر جهان مهاجر جذب می‌کند. همچنین متقاضیان اکسپرس‌انتری که از سوی این استان انتخاب می‌شوند، ۶۰۰ امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه‌بندی به دست می‌آورند. از این رو در پذیرش‌های بعدی اکسپرس‌انتری حتما برای آن‌ها دعوتنامه جهت ارسال تقاضای خود برای اخذ اقامت دائم کانادا صادر می‌گردد.

افراد متقاضی اکسپرس‌انتری که خواستار انتخاب شدن از سوی برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد هستند، در ابتدا باید EOI خود را به برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد ارسال کنند. سپس پروفایل‌های متقاضیان، بررسی و امتیازدهی شده و برای افرادی که بالاترین امتیاز را کسب کنند در پذیرش‌های متوالی، دعوتنامه‌ای ارسال می‌گردد تا تقاضای خود را مبنی بر انتخاب شدن از طرف استان ارائه کنند.

Labour Impact، یکی دیگر از مسیرهای مهاجرت به جزیره پرنس ادوارد بوده و مناسب متقاضیانی است که دارای پیشنهاد کار معتبر در این استان هستند. افراد متقاضی در این دسته مهاجرتی باید پروفایل EOI خود را ثبت کنند. گفتنی است جزیره پرنس ادوارد، از ابتدای سال ۲۰۱۹ تا کنون، ۱۳۳۶ دعوتنامه از طریق سیستم Labour Impact و اکسپرس‌انتری برای متقاضیان ارسال نموده است.

لازم به ذکر است که در پذیرش ۲۱ نوامبر نیز ۱۴ دعوتنامه برای متقاضیانی که در مسیر مهاجرتیWork Permit Stream، پروفایل EOI خود را ثبت کرده بودند، ارسال شد. مسیر مهاجرتی Work Permit Stream مناسب متقاضیانی است که خواستار راه‌اندازی کسب‌وکار در جزیره پرنس ادوارد هستند. حداقل امتیاز مورد نیاز در این مسیر مهاجرتی ۱۳۰ بوده و از ابتدای سال ۲۰۱۹ تا کنون در مجموع ۱۸۲ دعوتنامه برای کارآفرینان خارجی صادره گردیده است.

این مطلب چقدر برای شما مفید بوده است؟

به این مطلب رتبه دهید