کمپینگ-انتاریو

اگر در پی یافتن محیطی آرام و دلنشین برای استراحت هستید و از کمپینگ‌های شلوغ خسته شده‌اید، پیشنهاد ما به شما کمپینگ‌های آرام و خلوت انتاریو است. کمپینگ در طبیعت بی‌نظیر و چشم‌نواز انتاریو بهترین و جالب‌ترین تجربه‌ای است که می‌توانید از آن لذت ببرید.

الگون کویین

الگوین-کویین

این کمپینگ در پایین روستایی در نزدیکی منطقه Algonguin قرار گرفته و هوای پاک و دلپذیری دارد، بطوریکه می‌توانید شب‌ها از تماشای ستاره‌ها لذت ببرید. این کمپینگ حدود ۹ هکتار وسعت دارد که در محوطه آن علاوه بر زمین‌های باز، خانه‌های درختی هم وجود دارد پس به انتخاب خود می‌توانید در هر کدام از این محل‌ها چادر بزنید. از آنجایی که این منطقه در نزدیکی روستاهایی زیادی همچون: Bonnechere Valley، Bonnehere Caves و Golden Lake Reserve قرار گرفته، هر ساله در آخر آگوست، سرخپوستانِ الگون کویین در آن‌جا جشن‌های سالانه خود را برپا می‌کنند. پس لذت کمپینگ در الگون کویین را از دست ندهید.

Sault Ste Marie

sault-ste-marie

این منطقه در نزدیکی خلیج Goulais Bay و ساحل دریاچه Lake Superior قرار گرفته است. Sault Ste Marie با محیطی آرام و دل‌انگیز مخصوص افرادی است که اهل گردش و تفریح در طبیعت هستند. این منطقه، جاذبه‌های بسیاری جهت پیاده‌روی و تپه‌نوردی دارد. اگر ویلاهای لوکس برایتان جذابیتی ندارند و از گذراندن وقت در طبیعت لذت می‌برید، حتما این کمپینگ را در لیست سفر خود قرار دهید.

Kingstone

kingstone

منطقه‌ای زیبا که در جنگلی انبوه و در کناره ساحل شگفت‌انگیز Varty Lake قرار گرفته است. در این منطقه که وسعت آن در حدود ۱۰ هکتار است می‌توانید تمام روز مشغول به قایقرانی، شنا و تپه‌نوردی باشید. در هنگام شب هم لذت روشن کردن آتش در کنار آب را تجربه کنید.

منطقه Lake Huron

lake-huron

چمنزاری زیبا در نزدیکی دریاچه هیوران، مکانی برای آرامش و لذت بردن از حیات‌وحش کاناداست. این منطقه تنها ۱۵ دقیقه با سواحل هیوران فاصله دارد پس اگر علاقمند به قایقرانی هستید مکان بسیار خوبی برای گذراندن تعطیلات است. اطراف این منطقه با ۶ جنگل پوشیده شده که در طول روز می‌توانید نظاره‌گر عبور حیوانات و پرنده‌ها باشید. علاوه بر این هنگام غروب می‌توانید در کنار آتش به تماشای غروب آفتاب بنشینید.

این مطلب چقدر برای شما مفید بوده است؟

به این مطلب رتبه دهید