جدیدترین-پذیرش-منیتوبا

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده، استان منیتوبا در جدیدترین پذیرش خود در ۱۰ اکتبر، برای ۱۹۳ متقاضی، دعوتنامه صادر کرده تا تقاضای خود را جهت انتخاب شدن از سوی استان برای اقامت دائم کانادا ارائه دهند. این دعوتنامه برای متقاضیانی که پروفایل خود را در یکی از سه مسیر مهاجرتی برنامه مهاجرت استانی منیتوبا، یعنی Skilled Worker Overseas، International Education و Skilled Worker in Manitoba ثبت کرده بودند، ارسال گردید. بنابراین، منیتوبا از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون در مجموع برای ۶۳۸۱ متقاضی مهاجرت، دعوتنامه جهت تقاضای اقامت دائم صادر نموده است.

اکسپرس‌اینتری

در پذیرش مذکور، در مجموع ۲۴ دعوتنامه برای متقاضیانی که پروفایل معتبر در سیستم اکسپرس‌اینتری داشتند صادر گردد. گفتنی است متقاضیان اکسپرس‌اینتری که از سوی استان انتخاب می‌شوند، ۶۰۰ امتیاز اضافی در CRS (سیستم جامع رتبه‌بندی)، کسب می‌کنند، بدین صورت در دوره بعدی به طور قطع برای آن‌ها دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم کانادا صادر می‌شود. لازم به ذکر است ۱۵ دعوتنامه از مجموع ۲۲۴ دعوتنامه‌ای که منیتوبا در ۲۵ سپتامبر صادر کرد، برای متقاضیانی که در سیستم اکسپرس‌اینتری پروفایل معتبر داشتند، ارسال گردید.

مسیر مهاجرتی  Skilled Worker Overseas

متقاضیانی که در این مسیر مهاجرتی پروفایل خود را ثبت کرده بودند، بر طبق سیستم امتیازدهی EOI استان منیتوبا رتبه‌بندی می‌شوند که از طریق آن، ۲۲ دعوتنامه جهت تقاضای اقامت دائم صادر گردید. لازم به ذکر است عنوان شود که حداقل امتیاز در این مسیر مهاجرتی، ۷۱۸ بوده است.

مسیر مهاجرتی  International Education

مسیر مهاجرتی International Education، متقاضیانی که دارای مهارت مورد نیاز بازار کار منیتوبا هستند را انتخاب می‌کند. این مسیر سه زیر مجموعه به شرح ذیل دارد:

  • Career Employment Pathway
  • Student Entrepreneur Pathway
  • Graduate Internship Pathway

گفتنی است در پذیرش ۱۰ اکتبر سال جاری، ۲۴ دعوتنامه از این طریق برای متقاضیان صادر گردید.

مسیر مهاجرتی  Skilled Worker in Manitoba

مسیر مهاجرتی Skilled Worker in Manitoba، راهی جهت اخذ اقامت دائم برای کارگران خارجی موقتِ دارای مهارت و دانشجویان بین‌المللی که از موسسات آموزش عالی استان منیتوبا فارغ‌التخصیل شده باشند، است. در همین راستا در آخرین پذیرش این استان، در مجموع ۱۴۷ دعوتنامه برای متقاضیانی که در این مسیر مهاجرتی EOI خود را ثبت کرده بودند، ارسال گردید.

داشتن پیشنهاد شغلی دائمی و تمام وقت از سوی کارفرمای منیتوبایی و همچنین دارا بودن سایر معیارها، از جمله شرایط این مسیر مهاجرتی است. گفتنی است EOI کارگران دارای مهارت از ۱۰۰۰، رتبه‌بندی می‌شود و آن‌دسته از متقاضیانی که بیشترین امتیاز را دارند دعوتنامه دریافت می‌کنند. در پذیرش ۱۰ اکتبر ۲۰۱۹، پایین‌ترین امتیاز در این مسیر، ۵۶۷ بود.

این مطلب چقدر برای شما مفید بوده است؟

به این مطلب رتبه دهید