افزایش-سفر-توریستی-آمریکایی-ها-به-کانادا

بر اساس گزارش منتشر شده از Statistics Canada، در نیمه نخست سال جاری چیزی در حدود ۱۲.۳ میلیون از افراد ساکن در آمریکا به کانادا سفر کرده‌اند که از سال ۲۰۰۷ تاکنون این میزان، بالاترین رکورد سفرهای توریستی از آمریکا به کانادا بوده است.

برای بسیاری از آمریکایی‌ها سفر به کانادا همچون سفری جاده‌ای است که در طول آن می‌توانند از زیبایی‌های مسیر نیز لذت ببرند. یکی از ساکنین بوستون که به تازگی به مونترال سفر کرده می‌گوید: تنها پنج ساعت رانندگی کردیم و به مونترال رسیدیم. وی اظهار داشت: در این سفر افراد زیر ۱۶ سال به پاسپورت نیازی ندارند. همچنین افزود مونترال بسیار زیبا و دیدنی است و لحظات لذت‌بخشی را در آن شهر گذراندیم.

بسیاری از افراد دیگر سفرهای هوایی را ترجیح می‌دهند و اغلب به شهرهای بزرگ کانادا مانند ونکوور و تورنتو سفر می‌کنند. گفتنی است افراد بسیاری مخصوصا ساکنین کلرادو به استان منیتوبا سفر می‌کنند.

بر طبق گفته Kristen Learned، متخصص ارتباطات در Destination British Columbia، افزایش سفرهای هوایی بین آمریکا و کانادا باعث شده که توریست‌های این دو کشور افزایش یابند؛ این امر نیز سبب شده مسافرانی که از آمریکا آمده‌اند، شانس خوبی جهت بازدید از استان بریتیش کلمبیا پیدا کنند. این موضوع نشان از آن دارد که تنها منیتوبا مقصد گردشگران آمریکایی نیست، بلکه مدت مدتهاست که بریتیش‌کلمبیا جایگزین آن شده است.

به گفته برخی از کانادایی‌ها به دلیل قدرت بالای دلار آمریکا نسبت به دلار کانادا، آمریکایی‌ها بیشتر به آنجا سفر می‌کنند. البته از نظر کانادایی‌ها این امر چندان برای آن‌ها مشکل‌ساز نیست، زیرا در کانادا علاوه بر مناظر دیدنی و جذاب، غذا و نوشیدنی، پیست‌های اسکی و بسیاری از مکان‌های جالب جهت لذت بردن وجود دارد.

این مطلب چقدر برای شما مفید بوده است؟

به این مطلب رتبه دهید