مسیر-پیاده-روی-Island Line Trail

اگر علاقمند به دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی در طبیعت هستید، پیشنهاد ما به شما مسیر پیاده‌روی جزیره (Island Line Trail) در نزدیکی مونترال است که یک مسافت ۲۳ کیلومتری واقع در شمال غرب ورمونت است. این چشم‌انداز زیبا در حدود دو ساعت با مونترال فاصله دارد که پارک کُلچستر، منطقه Allen Point Access Area و مسیر دوچرخه سواری بِرلینگتون شامل آن می‌شود. گفتنی است این مسیر در سال ۱۹۰۱، توسط شرکت Rutland Railroad ، ساخته شد. همچنین دولت جهت رفاه حال دوچرخه‌سواران، مجموعه‌ای از اتوبوس‌های دریایی (Ferry) را درنظر گرفته و به آن‌ها کمک می‌کند تا مرتب در این مسیر در رفت‌وآمد باشند.

مسیر پیاده‌روی جزیره یکی از بهترین مسیرهای دوچرخه‌سواری در کل منطقه ورمونت محسوب می‌شود که علاقمندان به این رشته ورزشی در طول آن می‌توانند از محیط‌های طبیعی زیبا، مناظر دیدنی و شگفت‌انگیز و چشم‌اندازهای سفر با اوتوبوس دریایی لذت ببرند.

مسیر-پیاده-روی-Island Line Trail

گشت‌‌وگذار در این گستره منحصر به فرد، تجربه‌ای به یاد ماندنی از مناظر زیبای کوهستانِ سبز در شرق و چشم‌اندازی از Adirondacks در ذهن شما به یادگار خواهد گذاشت که شما را در مسافتی سه مایلی، به دریاچه Champlain، هدایت می‌کند که همچنین اگر مایل باشید، می‌توانید با اتوبوس‌های دریایی به سمت جزیره South Hero، بروید. گفتنی است مرکزی در این جزیره جهت سرویس‌دهی به گردشگران و ساکنان محلی وجود دارد که وسایل مورد نیاز را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد تا از یک روز شاد و پرهیجان لذت ببرید.

پیشنهاد ما به شما سفر به این منطقه چشم‌نواز برای گذران یک روز هیجان‌انگیز و آخر هفته‌ای شاد در کنار دوستان و خانواده است.

این مطلب چقدر برای شما مفید بوده است؟

به این مطلب رتبه دهید