حمایت-کانادا-از-استخدام-جوانان

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده، وزیر توسعه، کار و استخدام کانادا از اجرای طرحی مبنی بر ” استخدام جوانان و استراتژی مهارت” که به اختصار YESS گفته می‌شود، خبر داد که این طرح در جهت افزایش حمایت دولت فدرال از استخدام جوانان صورت گرفته است.

بر طبق گزارش سایت دولت فدرال، طرح مذکور انعطاف بیشتری در جذب و استخدام جوانان کانادایی فراهم کرده و منجر شده که جوانان کانادایی مهارت‌های خود را گسترش و بهبود بخشند. از سوی دیگر تجربه لازم در جهت موفقیت در بازار کار را نیز کسب کنند.

طبق گفته وزیر کار، توسعه و استخدام کانادا: Canadian Mentoring Partnership، بخشی از برنامه Big Brothers Big Sisters Canada، است و صندوق توسعه اشتغال و اجتماع کانادا بالغ بر شش میلیون دلار در جهت آموزشِ جوانان اختصاص خواهد داد.

در همین راستا، نیز اذعان داشت که از تاریخ سوم ژوئن تا ۲۶ جولای، پروژه‌ای تحت عنوان YESS، در جهت تسهیل ارتباط میانِ سازمان‌هایی که به استخدام جوانان برای ارائه پیشنهادات‌ توسعه و گسترش اشتغال و اجتماع، کمک می‌کنند، ایجاد شده است.

طبق گزارش مذکور، در سال ۱۹۱۲، طرح Big Brothers Big Sisters Canada، جهت انتقال تجربه مربیان به نسل جوان ایجاد شده که در سال ۲۰۱۷، ۴۱ هزار جوان را در بیش از ۱۱۰۰ گروه جهت آموزش در سرتاسر کانادا تحت پوشش قرار داده است.

همچنین وزیر کار، توسعه و استخدام اظهار داشت: این طرح بر مبنای بهبود دیدگاه استخدام جوانان و حمایت از نسل آینده قشر متوسط جامعه بنا نهاده شده است. طرح مذکور منجر به سهولت ورود جوانان به بازار کار شده و فرصت‌های کاری به صورت عادلانه برای تمام افراد جامعه فراهم می‌شود.

این مطلب چقدر برای شما مفید بوده است؟

به این مطلب رتبه دهید