کانادا-بهترین-کشور-جهان-برای-مهاجرت

کانادا در سال ۲۰۱۹ بعد از فرانسه و آلمان به عنوان سومین مقصد مهاجرتی دنیا انتخاب شده که این جایگاه طبق رأی مردم در سراسر جهان و شاخص Anholt-Ipsos Nation Brands به این کشور اختصاص یافته است. این رتبه‌بندی بر مبنای ۲۰ هزار مصاحبه آنلاین از افراد بالای ۱۸ سال در ۲۰ کشور دنیا انجام شده که  ۳۹ درصد افراد کانادا را کشوری دوستانه، ۳۰ درصد قابل اعتماد، ۲۹ درصد شاد و ۱۹ درصد سخاوتمند معرفی کردند.

گفتنی است بر اساس همین شاخص، کانادا از بین شش عامل موثر توانسته در سه مورد یعنی مردم، حاکمیت و مهاجرت و سرمایه‌گذاری جایگاه نخست را از آنِ خود کند.

همچنین کانادا در بین پنج کشور برتر، توانسته جایگاه خود را در زمینه‌های فرهنگ، حاکمیت و توریسم بهبود بخشد و برای دومین سال پیاپی جایگاه نخست را در مهاجرت و سرمایه‌گذاری به خود اختصاص دهد. در واقع توانایی جذب افراد جهت زندگی، کار، تحصیل و تصورات آن‌ها نسبت به کیفیت زندگی و محیط کسب‌وکار به وسیله این عامل سنجیده می‌شود.

گفتنی است کسب امتیاز در “مهاجرت و سرمایه‌گذاری” بر مبنای ویژگی‌هایی همچون: برابری در جامعه، کیفیت زندگی، کار، مدارک تحصیلی و سرمایه‌گذاری در کسب‌وکار ارزیابی می‌شود.

این مطلب چقدر برای شما مفید بوده است؟

به این مطلب رتبه دهید