بهترین-زمان-سفر-به-کانادا

کانادا به عنوان دومین کشور جهان از نظر مساحت و گستردگی، به دلیل رشد روز افزون در بخش‌های مختلف زیرساختی، هر ساله گردشگران و مهاجران زیادی را به خود جذب می‌کند. این کشور با آب و هوایی مطلوب و مناسب، مشتاقان طبیعت و حیات وحش را به سمت خود می‌کشاند. در این مقاله کوشش شده تا بهترین زمان سفر به این سرزمین زیبا برای شما عزیزان مشخص شود.

معرفی کانادا

پایتخت کانادا، شهر زیبای اُتاواست که مونترال، تورنتو و ونکوور بزرگترین شهرهای این کشور محسوب می‌شوند. از دیگر سو، جمعیت تورنتو چیزی در حدود ۵.۵ میلیون نفر برآورد شده که شهروندان آن هم به انگلیسی و هم فرانسوی صحبت می‌کنند.

این سرزمین تقریبا سرد و قطبی، به دلیل پایین بودن میزان جرم و جنایت، سطح بالای آموزشی، خدمات رایگان پزشکی و بهداشتی و… از سوی سازمان ملل یکی از امن‌ترین نقاط دنیا تشخیص داده شده است. یکی از جاذبه‌های مشهور و بی‌همتای کانادا، آبشار نیاگاراست که در مرز مشترک کانادا و آمریکا قرار دارد و گردشگران ماجراجو و زیباپسند را مسحور تماشای خود می‌کند.

بهترین ماه‌های سال

ماه‌های نوامبر، سپتامبر، آوریل و می، بهترین زمان‌های ممکن برای سفر به کانادای زیباست که خیابان‌ها، رستوران‌ها و هتل‌ها مملو از جمعیت دیده می‌شود پس اگر از جمله افرادی هستید که هزینه سفر برایتان مهم است، توصیه می‌کنیم که در فصل زمستان به این سرزمین سفر کنید.

بهترین فصول سال جهت سفر به کانادا

تابستان

در کاناد اگر مشتاق هستید که به نقاط خنک سفر کنید، به استان‌های شمالی یعنی لابرادور و نیوفاندلند بروید.

زمستان

در زمستان، هتل‌های یخی کبک بهترین نقاط گردشگری محسوب می‌شوند که افزون بر آن، تماشای مسابقات ورزشی مختلف مانند: اسکی روی برف و مشاهده کارناوال زمستانی کبک، می‌تواند بسیار خاطره‌انگیز باشد.

پاییز

در پاییز، قیمت‌ها به دلیل کاهش مسافر نسبت به تابستان کم‌تر شده و طبیعت رنگارنگ و زیبا می‌تواند تعطیلات خوبی را برای شما رقم بزند. شرکت در جشن‌های مختلفی همچون: جشن کدو، سیب و … واقعاً هیجان انگیز و جذاب خواهد بود.

بهار

در بهار جشنواره‌های مختلفی همچون: جشنواره سالانه شکوفه‌های گیلاس و … در کانادا و شهرهای کبک و انتاریو و … برگزار می‌شود که می‌تواند سفر شما را به یک سفر فراموش ناشدنی مبدل سازد.

این مطلب چقدر برای شما مفید بوده است؟

به این مطلب رتبه دهید